Celebrites

Ashley Tisdale

8. září 2010 v 21:02 | Lucy

Ashley Tisdale je samý úsměv, když dorazí na letiště JFK v New Yorku v neděli odpoledne (6. září).
AShley byla na natáčení filmu v New Yorku  doprovázena nejen její mámou Lisa a štěnětem  Maui, ale také její babičkou, sestrou Jennifer a neteří Mikaylou. Čtyři generace žen Tisdale!ashley tisdale family nyc 03

ashley tisdale family nyc 04

ashley tisdale family nyc 02

Lindsay ven..Paris do.=D

28. srpna 2010 v 22:55 | Lucy
Ahojky ! tak je skvělé že Lindsay z dvoutýdenního vězení je venku a doufam že se poučila ..., ale zatím Paris Hilton byla zatčena v pátek večer v Las Vegas za držení kokainu regulovaných látek poté, co byl nalezen v kabelce.

http://www.hotgossip.com/wp-content/uploads/2008/02/parisvslindsay.jpg

Madonna pro Louis Vuitton

11. srpna 2010 v 1:55 | Terry
Po úspěchu kampaně pro období Jaro/Léto 2009 s tváří zpěvačky Madonny pro Louis Vuitton byla Madonna Marcem Jacobsem opět oslovena. Tentokrát mají fotky jiný ,ale stejně zajímavý a kvalitní vzhled.
www.guide-of-style.blog.cz
www.guide-of-style.blog.cz

Victoria Beckham pro kolekci tašek

9. srpna 2010 v 13:41 | Terry
Není to tak dlouho ,co by si nikdo netroufnul odhadnout ,jaký budou mít Victoriiny kolekce úspěch. V nynější době jsou její návrhy džín ,šatů a slunečních brýlých nejžádanější zboží. Tak proč by se neodvážila navrhnout další kolekci ,tentokrát tašek ?:)
Sama Victoria vlastní svou sbírku tašek ,jejichž odhadnutá cena se pohybuje kolem 1,5 milionu liber. Tím její inspirace není daleko. Pro radu si pozvala designérku Kattie Hillier ,která se také podílela na kolekcích tašek designérů jako třeba Stella McCartney ,Luella nebo Marc Jacobs.
"Kolekce tašek je v současné době ve vývoji. Nejedná se však o spolupráci, Victoria usiluje pouze o radu z řad těch nejfundovanějších odborníků, aby svou značkou garantovala nejvyšší úroveň kvality." Dodala mluvčí Victorie Beckham.
www.guide-of-style.blog.cz
 
 

Reklama